Kontakt

AgaTomDom Tomasz Szych

80-110 Gdańsk, ul. Bystrzycka 16

NIP: 669 230 16 65

TEL: +48 503 48 55 69

Adres email: tomasz.szych@gmail.com

Wieloletnie doświadczenie

Montażem klimatyzacji i kolektorów słonecznych zajmujemy się od 2006 roku. Na podstawie wieloletniego doświadczenia oferujemy doradztwo w zakresie doboru urządzeń. Do montażu wykorzystujemy samojezdny podnośnik elektryczny o zasięgu 21 metrów oraz techniki alpinistyczne. Wykonujemy nietypowe projekty wychodzące poza ramy standardowego montażu.

Praca pracą...

Nasz zespół to prywatnie pasjonaci z zakresu nurkowania, kitesurfingu, wspinaczki górskiej, a także mechaniki samochodowej, szkutnictwa i złotnictwa. Tak szeroki zakres zainteresowań pozwala na znalezienie rozwiązań tam gdzie… ręce opadają.

Wykonujemy montaże klimatyzacji na ternie Gdańska, Sopotu, Gdyni jak i całego województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

TakiMamyKlimat.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy klimatyzatory wszystkich firm dostępnym na polskim rynku, takich jak: Mitsubishi, LG, Samsung, Fuji, Haier, MDV, Gree i Rotenso.

Oferujemy również naprawę i serwis klimatyzatorów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, docenianą nawet przez najbardziej wymagających klientów. Prace wykonywanie u klienta przeprowadzane są w taki sposób aby klient nie odczuł niedogodności związanych z instalacją klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Otrzymacie Państwo informację na temat różnic w klimatyzatorach dostępnych na rynku, odpowiemy na pytania jaka moc klimatyzatora będzie najlepsza do wybranego pomieszczenia, umówimy się na wycenę.

Masz pytania? Zadzwoń!

kontakt województwo pomorskie

Tomasz Szych T: +48 503 48 55 69

kontakt województwo zachodniopomorskie

Sławomir Szych T: +48 608 728 079

Klimatyzator