Kontakt

pon-czw 08:00-17:00, piątek 08:00-12:00

AgaTomDom Tomasz Szych

80-110 Gdańsk, ul. Bystrzycka 16

NIP: 669 230 16 65

TEL: +48 503 48 55 69

Adres email: tomasz.szych@gmail.com

Jak pracujemy

Wykonujemy montaże klimatyzacji na ternie Gdańska, Sopotu, Gdyni jak i całego województwa pomorskiego.

TakiMamyKlimat.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy klimatyzatory wszystkich firm dostępnym na polskim rynku, takich jak: Mitsubishi, LG, Samsung, Fuji, Haier, MDV i Gree.

Oferujemy również naprawę i serwis klimatyzatorów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, docenianą nawet przez najbardziej wymagających klientów. Prace wykonywanie u klienta przeprowadzane są w taki sposób aby klient nie odczuł niedogodności związanych z instalacją klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Otrzymacie Państwo informację na temat różnic w klimatyzatorach dostępnych na rynku, odpowiemy na pytania jaka moc klimatyzatora będzie najlepsza do wybranego pomieszczenia, umówimy się na wycenę.

Wieloletnie doświadczenie

Montażem klimatyzacji zajmujemy się od 2006 roku. Na podstawie wieloletniego doświadczenia oferujemy doradztwo w zakresie doboru urządzeń. Do montażu wykorzystujemy samojezdny podnośnik elektryczny o zasięgu 21 metrów oraz techniki alpinistyczne. Wykonujemy nietypowe projekty wychodzące poza ramy standardowego montażu

Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.