Mitsubishi Premium

błyszczący biały, matowy srebrny, błyszczący czarny

Mitsubishi Premium

Mitsubishi Premium

Urządzenia ścienne Premium stworzone dla nowoczesnej architektury spełniają najwyższe wymagania pod względem wzornictwa. Proces projektowania odbywał się pod hasłem „Kirigamine Zen” i był ucieleśnieniem pewnej całościowej koncepcji: Kirigamine to płaskowyż w Japonii symbolizujący dziewiczą przyrodę. Zen oznacza harmonię, spokój i równowagę umysłu i ciała. Udoskonalone wzornictwo sprawia, że nowe jednostki ścienne klasy Premium wyglądają elegancko i dodają klasy każdemu wnętrzu.

Mitsubishi Premium 3 kolory

Lekkość bieli, elegancja czerni i klasyka srebra: klimatyzatory klasy Premium w trzech
wariantach kolorystycznych harmonijnie wkomponowują się w indywidualną architekturę
wnętrz. Charakterystyczne wzornictwo urządzeń o opływowych kształtach odzwierciedla
jakość i poczucie luksusu. Całości dopełnia niewielkie zużycie energii oraz cicha praca.

Mitsubishi Premium

Technologia MELCloud Mitsubishi Premium

MELCloud to system nowej generacji oparty na sterowaniu za pośrednictwem chmury przeznaczony dla urządzeń klimatyzacyjnych i systemów ogrzewania firmy Mitsubishi Electric. MELCloud umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca.
Dostęp do urządzeń Mitsubishi Electric i sterowanie nimi jeszcze nigdy nie były tak proste – teraz można to robić za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona. MELCloud umożliwia sterowanie „na żywo” z tygodniowym sterownikiem czasowym, zapewniając pełną elastyczność dostępu do klimatyzatorów i systemów ogrzewania Mitsubishi Electric z jednego urządzenia lub lokalizacji. Podłączenie urządzeń do MELCloud umożliwia rejestrowanie błędów i powiadamianie o nich. Za pośrednictwem aplikacji MELCloud dostępne są również informacje o pogodzie
oraz dane do kontaktu z działem obsługi klienta

Piloty Mitsubishi Premium

Piloty posiadają podświetlany ekran.
Do jednostek MSZ-EF w kolorze srebrnym oraz czarnym dołączany jest pilot w kolorze czarnym. Do jednostek MSZ-EF w kolorze białym dołączany jest pilot w kolorze białym.

Mitsubishi Premium Pilot
Czynnik chłodzący R32

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator wykorzystuje czynnik chłodniczy nowej generacji R32, który pomaga chronić warstwę ozonową i ma niski wpływ na globalne ocieplenie w porównaniu do konwencjonalnych czynników chłodniczych, takich jak R22 lub R410A.

Karta producenta Mitsubishi Premium Mitsubishi Electric >> wejdź

Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.