Polityka zrównoważonego rozwoju

Taki mamy klimat na jaki pracujemy

Zrównoważony rozwój czyli jak zmniejszamy nasz ślad węglowy

Polityka zrównoważonego rozwoju, ręka z rośliną

Codziennie, organizując swoją pracę zastanawiamy się nad jej optymalizacją. Obserwujemy zmieniające się otoczenie, nowe trendy i możliwości rozwoju. Chcemy aby nasza praca była jak najbardziej efektywna, abyśmy nie musieli jej poprawiać czy też za długo wykonywać. Chcemy żeby nasi klienci byli zadowoleni i nie zgłaszali reklamacji. Chcemy zostawić dla naszych dzieci świat taki sam jakim go dostaliśmy.

Wiemy, że przemysł (w tym produkcja urządzeń klimatyzacyjnych) ma negatywny wpływ na planetę. Dlatego szczególnie pracując w takiej branży chcemy brać odpowiedzialność za dostarczane produkty. Chcemy aby nasze komponenty, które już w trakcie produkcji zostawiają znaczy ślad węglowy były dobrej jakości i mogły służyć wiele lat. 

Montując klimatyzacje dużo przemieszczamy się po mieście. Spotykamy się z klientami na wycenach, dojeżdżamy na miejsca montażu, odbieramy materiały od dostawców. Odczuwamy to, że przestrzeń miejska nie jest z gumy. Drogi są zatłoczone, nowe osiedla pozamykane z minimalną ilością miejsc parkingowych. Wszyscy chcemy się możliwie komfortowo pomieścić. Obserwując szybki wzrost zapchania miasta autami zrezygnowaliśmy z dużych samochodów. Do pracy wykorzystujemy możliwie małe, nieprzewymiarowane samochody dostosowane do naszych potrzeb.   

Zmniejszenie aut nie powiodłoby się bez zmniejszenia gabarytów narzędzi wykorzystywanych do pracy. Wykorzystujemy skrzynki narzędziowe, które układają się jak Tetris, nawet odkurzacz bezprzewodowy jest w kształcie kostki 🙂 Dzięki takim optymalizacjom łatwo możemy zapakować i rozpakować małe auto. 

Wykonujemy montaże klimatyzacji japońskiej marki Samsung oraz Mitsubishi Electric pochodzącej z Korei Południowej. Urządzenia Samsung i Mitsubishi charakteryzują się dbałością wykonania, stabilną pracą, a co najważniejsze są naprawialne (a nie tylko wyrzucalne). 

Na każdym kroku naszej pracy myślimy i zmieniamy wykonywane zadania aby osiągnąć poziom naszego śladu węglowego na równy 0

Jak idziemy po zerowy ślad węglowy

To dopiero początek, bo nikt tego za nas nie zrobi.

obrazek z ręką wskazującą
Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.