Samsung AR35

NAJTAŃSZY W MONTAŻU

Klimatyzator Samsung Cebu

ZALETY AR35

Najważniejsze zalety Samsung AR35.

Samsung Wind Free Tryb Good Spleep

Tryb Good Sleep

Tryb Good Sleep tworzy idealny klimat do snu – bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów. Klimatyzator Samsung AR35 w trybie chłodzenia w pierwszej godzinie snu znacznie obniża temperaturę w pomieszczeniu aby w 2-7 godzinie delikatnie ją podnieść i ponownie ją podnieść na godzinę przed planowaną pobudką.
Samsung AR35 w trybie grzania zmniejsza temperaturę grzania w pierwszej godzinie snu, a następnie pomału ją podwyższa aż do czasu planowanej pobudki.
Program AR35 Good Sleep został opracowany tak aby szybko zapaść w sen, spać głęboko i komfortowo, a potem obudzić się maksymalnie wypoczętym.

Auto Clean

Po zakończeniu pracy funkcja Auto Clean automatycznie osusza wymiennik ciepła – usuwa wilgoć, przedmuchując powietrze przez 10 do 30 minut. Funkcja Auto Clean pozwala zapobiec rozwijaniu się bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Samsung Wind Free Auto Clean
Samsung Wind-Free Easy Filter Plus

Easy Filter Plus

Easy Filter Plus to łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny. Filtr umieszczony jest na zewnątrz klimatyzatora więc w łatwy sposób może być zdjęty i oczyszczony. 

DuraFin Plus

Żebra kondensatora zostały wykonane z odpornego na korozję materiału chroniącego klimatyzator przed rdzą. Ich odporność na korozję została potwierdzona przy pomocy testu w komorze solnej (Salt Spray Test, SST) trwającego 480 godzin.
Samsung DuraFin-Plus
Czynnik chłodzący R32

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator wykorzystuje czynnik chłodniczy nowej generacji R32, który pomaga chronić warstwę ozonową i ma niski wpływ na globalne ocieplenie w porównaniu do konwencjonalnych czynników chłodniczych, takich jak R22 lub R410A.

Tryb ekologiczny

Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii. Zalecany do użytku gdy na zewnątrz nie jest zbyt gorąco, ale potrzebne jest już uruchomienie klimatyzatora. 

Samsung Wind-Free Tryb Eco

Porównanie modeli klimatyzatorów Samsung

Wind-Free

Cebu

Luzon

AR35

Wi-Fi

Czynnik chłodniczy R32

AI Auto Control

Sterowanie czterokierunkowe

Głośność pracy

16 dB
19 dB
19 dB
20 dB

Moc

2,5 kW-6,5 kW
2,5 kW-7,0 kW
2,5 kW-6,5 kW
2,5 kW-7,0 kW

Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie

max
A+++/A+++
A++/A+ lub A+/A*
A++/A+ lub A+/A*
A++/A+ lub A+/A*
* w zależności od mocy
Porownanie modeli klimatyzatorow Samsung

Klimatyzatory Samsung
Wind-Free

Wszystko o Wind-Free. Porównanie modeli
Wind-Free.

Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.