Samsung Wind Free

chłodzenie przez 23 000 mikrootworów

Montaż klimatyzacji cena

4 MODELE Wind Free

Klimatyzator Samsung Wind Free występuje w 4 modelach:

Samsung Wind Free

Wind Free

Klimatyzator Samsung Wind Free delikatnie i cicho rozprowadza powietrze przez 23 000 mikrootworów. Dzięki technologii Wind Free nie czuć zimnych powiewów. Chłodzenie w systemie Wind Free można porównać z efektem otwierania lodówki, kiedy zimna chmura chłodu opada nam na stopy.

Fast Cooling

Tryb Fast Cooling występuje we wszystkich modelach Samsung Wind Free

Niskie zużycie energii

Klimatyzator Samsung Wind Free rozpoczyna pracę w trybie Fast Cooling aby jak najszybciej osiągnąć zadaną temperaturę. Po osiągnięciu zadanej temperatury klimatyzator przechodzi w tryb Wind Free redukując zużycie energii nawet o 77% w stosunku do trybu Fast Cooling. 

Samsung Wind Free Fast Cooling
Samsung SmartThings

SmartThings

Klimatyzator Samsung Wind Free może być sterowany aplikacją SmartThings. Dzięki aplikacji SmartThings można zdalnie kontrolować i monitorować pracę klimatyzatora. Aplikacja SmartThings posiada system sztucznej inteligencji AI Auto Comfort, który uczy się Twoich nawyków i podpowie Ci najlepsze ustawienia.

AI Auto Control

Tryb AI Auto Control występuje we wszystkich modelach Samsung Wind Free. Funkcja automatycznie dopasowuje wykorzystywane przez użytkownika tryby pracy klimatyzatora jednocześnie analizując warunki panujące w pomieszczeniu. W oparciu o wybraną przez użytkownika temperaturę funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb pozwalający utrzymać optymalne warunki. 

Samsung Wind Free Tryb Good Spleep

Wind Free Good Sleep

Tryb Wind Free Good Sleep tworzy idealny klimat do snu – bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów. Klimatyzator Samsung Wind Free w trybie chłodzenia w pierwszej godzinie snu znacznie obniża temperaturę w pomieszczeniu aby w 2-7 godzinie delikatnie ją podnieść i ponownie ją podnieść na godzinę przed planowaną pobudką.
Samsung Wind Free w trybie grzania zmniejsza temperaturę grzania w pierwszej godzinie snu, a następnie pomału ją podwyższa aż do czasu planowanej pobudki.
Program Wind Free Good Sleep został opracowany tak aby szybko zapaść w sen, spać głęboko i komfortowo, a potem obudzić się maksymalnie wypoczętym.

Czujnik wykrywania ruchu – tylko w modelu Elite

Czujnik wykrywania ruchu występuje tylko w modelu Samsung Wind Free Elite. Jeżeli Czujnik wykrywania ruchu nie zarejestruje żadnego ruchu przez 20 minut, automatycznie przełączy się na tryb Wind Free, by oszczędzać energię.
Czujnik wykrywania ruchu można ustawić tak, aby nie dmuchał powietrzem bezpośrednio w Ciebie lub podążał za Tobą po pomieszczeniu. 

Auto Clean

Po zakończeniu pracy funkcja Auto Clean automatycznie osusza wymiennik ciepła – usuwa wilgoć, przedmuchując powietrze przez 10 do 30 minut. Funkcja Auto Clean pozwala zapobiec rozwijaniu się bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Samsung Wind Free Auto Clean

Filtr przeciwpyłkowy Tri-Care

Filtr Tri-Care występuje w modelu Samsung Wind Free Elite.  Filtr Tri-Care zbudowany jest z:
1. filtra o dużej gęstości, który wyłapuje duże cząsteczki kurzu, włókna i sierść zwierzęcą,
2. filtra z powłoką z zeolitu, który redukuje ilość drobnych cząsteczek kurzu, wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu.

W modelu Pure zastosowano filtr przeciwpyłkowy PM 1,0. W modelu Avant zastosowano filtr przeciwpyłkowy PM 2,5. Model Comfort nie posiada filtra przeciwpyłkowego. 

 

Samsung Wind-Free Easy Filter Plus

Easy Filter Plus

Easy Filter Plus to łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny. Filtr umieszczony jest na zewnątrz klimatyzatora więc w łatwy sposób może być zdjęty i oczyszczony. 

DuraFin Plus

Żebra kondensatora zostały wykonane z odpornego na korozję materiału chroniącego klimatyzator przed rdzą. Ich odporność na korozję została potwierdzona przy pomocy testu w komorze solnej (Salt Spray Test, SST) trwającego 480 godzin.
Samsung DuraFin-Plus
Czynnik chłodzący R32

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator wykorzystuje czynnik chłodniczy nowej generacji R32, który pomaga chronić warstwę ozonową i ma niski wpływ na globalne ocieplenie w porównaniu do konwencjonalnych czynników chłodniczych, takich jak R22 lub R410A.

Tryb ekologiczny

Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii. Zalecany do użytku gdy na zewnątrz nie jest zbyt gorąco, ale potrzebne jest już uruchomienie klimatyzatora. 

Samsung Wind-Free Tryb Eco

Porównanie modeli klimatyzatorów Samsung Wind Free

Elite

Pure

Avant

Comfort

Wi-Fi

Czynnik chłodniczy R32

AI Auto Control

Sterowanie czterokierunkowe

Filtr przeciwpyłkowy

Tri Care
PM 1.0
PM 2.5

Głośność pracy

16 dB
19 dB
16 dB
19 dB

Moc

2,5 kW-3,5 kW
2,5 kW-3,5 kW
2,5 kW-6,5 kW
2,5 kW-6,5 kW

Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie

A+++/A+++
A++/A++
A++/A++ lub A++/A+*
A++/A+ lub A++/A*

Czujnik ruchu

Freeze Wash

Tryb Fast Cooling

Tryb Good Sleep

Tryb Eco

Auto Clean

Dura Fin Plus

* w zależności od mocy
Porownanie modeli Samsung Wind-Free
Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.