Mitsubishi AP

błyszczący biały, matowy srebrny, błyszczący czarny

Klimatyzator Mitsubishi AP
Mitsubishi AP

Mitsubishi AP

Mitsubishi AP (urządzenie ścienne Kompakt MSZ-AP) to mały i zgrabny klimatyzator odznaczający się wieloma zaletami. Jedną z nich są niewielkie wymiary, które umożliwiają dyskretny i elegancki montaż nawet w niewielkim pomieszczeniu. 

Mitsubishi AP zalety

  • Tryb nocny
  • Filtr z jonami srebra
  • Poziomy wylot powietrza zapewniający bardzo komfortowy rozdział powietrza, zwłaszcza w trybie chłodzenia
  • W komplecie pilot na podczerwień z funkcją programatora tygodniowego
  • Zapisywanie preferowanego stanu roboczego dzięki i-save
  • Wysoka efektywność energetyczna do A+++ / A++ w trybie chłodzenia i ogrzewania
  • Szeroki zakres mocy od 1,5 do 5,0 kW
Mitsubishi Premium Pilot

Filtr z jonami srebra

Nowe urządzenie Mitsubishi AP MSZ-AP posiada poziomy wylot powietrza, który zapewnia optymalny rozdział powietrza zwłaszcza w trybie chłodzenia. Mitsubishi AP posiada również programator tygodniowy. Ta funkcja umożliwia zaprogramowanie czterech ustawień na każdy dzień i wyznaczenie indywidualnych ustawień temperatury. Komfort podnosi także filtr z jonami srebra, który zatrzymuje zapachy, bakterie i alergeny, zapewniając czyste i zdrowe powietrze we wnętrzu.

Tryb nocny

Po włączeniu trybu nocnego klimatyzator automatycznie obniża poziom hałasu o 3 dB(A). Równocześnie dezaktywowana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest sygnalizacja akustyczna.

Technologia MELCloud Mitsubishi Premium

MELCloud to system nowej generacji oparty na sterowaniu za pośrednictwem chmury przeznaczony dla urządzeń klimatyzacyjnych i systemów ogrzewania firmy Mitsubishi Electric. MELCloud umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca. Dostęp do urządzeń Mitsubishi Electric i sterowanie nimi jeszcze nigdy nie były tak proste – teraz można to robić za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona. MELCloud umożliwia sterowanie „na żywo” z tygodniowym sterownikiem czasowym, zapewniając pełną elastyczność dostępu do klimatyzatorów i systemów ogrzewania Mitsubishi Electric z jednego urządzenia lub lokalizacji. Podłączenie urządzeń do MELCloud umożliwia rejestrowanie błędów i powiadamianie o nich. Za pośrednictwem aplikacji MELCloud dostępne są również informacje o pogodzie oraz dane do kontaktu z działem obsługi klienta
Czynnik chłodzący R32

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator wykorzystuje czynnik chłodniczy nowej generacji R32, który pomaga chronić warstwę ozonową i ma niski wpływ na globalne ocieplenie w porównaniu do konwencjonalnych czynników chłodniczych, takich jak R22 lub R410A.

Karta producenta Mitsubishi Premium Mitsubishi Electric >> wejdź

Taki Mamy Klimat Logo

DO 22 SIERPNIA 2023 JESTEŚMY NA URLOPIE

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS lub mailowy.

Ta strona korzysta z plików cookies. Wchodząc na nią, zgadzasz się na to. Ustawienia cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Możesz je też usunąć. Więcej informacji